رشت، امامی فر: دیدار با پرسپولیس می تواند به ما یاری کند، فردا با یک فرهنگ بازی داریم

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی فردا با پرسپولیس می تواند به ما یاری کند.

رشت، امامی فر: دیدار با پرسپولیس می تواند به ما یاری کند، فردا با یک فرهنگ بازی داریم

به گزارش خبرنگاران از رشت، علیرضا امامی فر در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال گفت: فردا بازی جام حذفی ما با پرسپولیس است، در واقع با یک باشگاه یا یک تعداد نفرات بازی نداریم؛ ما با یک فرهنگ به نام قهرمانی بازی داریم، فرهنگ احترام و شاد کردن طرفدار. نهال این کار در سپیدرود کاشته شده است. امیدوار هستیم بازیکنانی که در این تیم زحمت کشیدند جوانه های این تفکر را گسترش دهند تا طرفداران را شاد نمایند.

وی ادامه داد: این بازی با توجه به شرایط تعطیلات نیم فصل می تواند یک بازی خیلی خوب و قوی باشد چون نفرات جدیدی به ما اضافه شدند، این بازی می تواند به هماهنگی بازیکنان برای مسابقات لیگ برتر که بیشتر تمرکزمان را روی آن مسابقات گذاشتیم یاری کند.

امامی فر گفت: ما در ابتدای کار هستیم. بازیکنانی که مصدوم بودند در تمرینات شرکت می نمایند ولی به لحاظ بدنی شرایط بازی را ندارند و در این بازی به احتمال زیاد غایب هستند. با توجه به این مسئله که بازیکنان ما با یک تیم بسیار قوی تنه به تنه می شوند امیدواریم از تجارب خودشان را استفاده نمایند و نتیجه دلخواه را بگیریم.

امامی فر درباره این موضوع که چرا سپیدرود از سهمیه فیفا برای جذب بازیکن استفاده نکرد، گفت: با توجه به قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، جذب بازیکن در نیم فصل این طور است که حق جذب 6 بازیکن سهمیه بزرگسال، آزاد، زیر 23 سال و ... را دارید. شرایط برای تیم ما از بُعد مسائل اقتصادی و بودن بازیکنان آزاد که شرایط انتقال شان وجود داشته باشد، خیلی سخت بود و همانطور که می دانید در لیگ ما خیلی نقل و انتقالاتی انجام نشد. تصمیم ما این بود که بازیکنان مان را تا حد امکان از دست ندهیم. ما به دید حرفه ای به این موضوع نگاه کردیم و حتی یکی دو بازیکن مان که با ما بودند خیلی راحت از ما جدا شدند، امیدواریم بقیه باشگاه ها هم به این شکل عمل نمایند. با جذب نفراتی در پست دفاع و هافبک سعی کردیم مسائلی که در این بخش داشتیم حل کنیم، البته با فرزاد حاتمی هم صحبت هایی کردیم ولی به دلایل اقتصادی به توافق نرسیدیم و با توافقاتی که با پارس جم داشت به آنجا رفت.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: پرسپولیس مهاجم خارجی گرفت، تراکتورسازی و سپاهان هم همینطور، بقیه تیم ها هم توانستند بازیکنان قابلی بگیرند، واقعیت این است که با وجود اینکه چند بازیکن به ما معرفی گردید ولی از لحاظ دلاری برای باشگاه ما سخت بود که بازیکن خوب بگیریم. هنوز هم سهمیه فیفا را داریم و اگر بازیکنی پیدا گردد برای پست مهاجم جذب می کنیم. بازیکنان خوبی داریم و شرایط ایده آلی دارند و به لحاظ تمرینی و تفکر بهتر شدند و فکر می کنم می توانیم با همین بازیکنان پیش برویم. تفکر آقای کریمی این است که اگر بازیکنی پیدا گردد که شرایط را داشته باشد در پست مهاجم جذب کنیم.

وی درباره نحوه اطلاع رسانی جذب بازیکنان جدید توضیح داد: اگر اجازه دهید این کار را به وسیله باشگاه انجام دهیم، شرایط جذب بازیکن خارجی این است که باید حتما یا ملی پوش باشد یا در لیگ های معتبر شرکت نموده باشد. یک بازیکن گرجستانی به ما اضافه شده که به درد تیم ما می خورد، از پدیده بازیکن گرفتیم و علیزاده را هم برای پست هافبک به خدمت گرفتیم. از ابتدا تفکر ما این بود که به بازیکنان امیدمان بها دهیم و این رخ داده است و چند نفر اضافه شدند. تیم ما جوان شده و فکر می کنم در آینده کم کم مسائل کمبود بازیکن ما مرتفع خواهد شد. آسیب دیدگی بازیکنان ما رفع شده و با تیم تمرین می نمایند، پیغام صادقیان، شیخ سلیمانی، توکلی و لوکا بازیکنانی هستند که مطمئنا بازی نمی نمایند.

امامی فر درباره صعود داماش گیلانیان به فینال جام حذفی گفت: ما ضمن احترام متقابل به وظیفه حرفه ای و قلبی خودمان عمل می کنیم و تمام هم و غممان سپیدرود هست، ما طرفداران خوبی داریم که شرایط تیم را درک می نمایند. به تیم داماش بابت برد دیروز شان تبریک می گویم و خیلی شادم که آنها هم با عملکردشان به دنبال شاد کردن مردم گیلان هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، امامی فر: دیدار با پرسپولیس می تواند به ما یاری کند، فردا با یک فرهنگ بازی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، امامی فر: دیدار با پرسپولیس می تواند به ما یاری کند، فردا با یک فرهنگ بازی داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید