اخبار و رویدادها

سه باشگاه در اندیشه جذب مویزه کین

سه باشگاه از کشورهای مختلف خواستار جذب مهاجم ایتالیایی بانوی پیر هستند.

30 مرداد 1398

انجمن حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی در خراسان جنوبی تشکیل شد

معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی از تشکیل انجمن حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی استان اطلاع داد.

30 مرداد 1398

اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار دهد

خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران گفت: همکاری نهادهای حاکمیتی در موضوع های فرهنگی و اجتماعی و اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار داهد و به موفقیت بیشتر منجر گردد.

30 مرداد 1398

455 واحد مسکونی بروجرد بر اثر سیلاب آسیب دیده اند

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: 455 واحد مسکونی شهرستان براثر سیلاب آسیب دیده اند.

29 مرداد 1398

مکرون این هفته با روحانی گفت وگو می نماید

رئیس جمهور فرانسه گفت که به منظور کاهش تنش ها قرار است با همتایان ایرانی، روسی و آمریکایی خود گفت وگو کند.

28 مرداد 1398

یک کارشناس مسائل روسیه: ایران می توانست با کارت S 400 بازی کند

یک کارشناس مسائل روسیه با اعتقاد بر این که ایران بعضاً از پیشنهادهای روسیه برای گسترش همکاری ها بین دو کشور و فرصت های که در این زمینه بوجود آمده به خوبی استفاده نکرده است، اعلام کرد: تهران می توانست در ارتباط با مباحث مطرح شده از سوی روسیه در خصوص فروش...

28 مرداد 1398

چادرهای مقوایی قابل بازیافت فراوری شد

به گزارش خبرنگاران، یک شرکت هلندی چادرهایی قابل بازیافت مخصوص فستیوال های مختلف ابداع نموده است. شرکت KarTent چادرهایی از مقوا ابداع نموده است.

27 مرداد 1398

هواوی در آمریکا تعدیل نیرو می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شرکت چینی هواوی تصمیم دارد از تعداد کارمندان خود در ایالات متحده آمریکا بکاهد. این در حالی است که شرکت چینی همچنان درگیر پیامدهای قرار دریافت در فهرست سیاه آمریکا است.

27 مرداد 1398

تساوی بدون گل پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در دیداری تدارکاتی برابر ماشین سازی تبریز به تساوی بدون گل رسید.

26 مرداد 1398

شهر ارواحی که همواره چراغ هایش روشن است!

کیت سالت، شهر ارواحی با خانه های خالی اما چراغ های روشنوقتی به شهر ارواح فکر می کنید احتمالا تصویر خانه های خراب و بدون سقف، پنجره های شکسته و کثیف و کفپوش های پوسیده در ذهنتان تقش می بندد اما در شهر کیت سالت (Kitsault) که در سواحل شمالی شهر بریتیش کلمبیای...

26 مرداد 1398

نحوه صعود فوتبال ساحلی ایران به بازی های جهانی ساحلی قطر

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با توجه به قرار دریافت در رتبه نخست رنکینگ قاره آسیا، به عنوان یکی از سهمیه های این قاره در مسابقات بازی های جهانی ساحلی حضور خواهد داشت.

26 مرداد 1398

ارتباط شورایاری ها تنها به ارتباط ناقص با شهرداری محدود شده است

یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در تدوین اسناد توسعه ای محلات باید به نظر شورایاران و نخبگان محلات توجه ویژه کرد، اضافه کرد: متاسفانه ارتباط شورایاری به ارتباط شهرداری آن هم به صورت ناقص محدود شده است.

25 مرداد 1398

بی اعتنایی به معافیت مالیاتی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی

رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: پرداخت مالیات قانونی را وظیفه عرفی، قانونی و شرعی می دانیم، اما باید به معافیت های مالیاتی این صنف مطابق قانون عمل گردد.

25 مرداد 1398

ثبت جهانی جنگل های هیرکانی گامی بسیار مهم در شرایط نبرد سیاسی

اسلامی گفت: ثبت جهانی جنگل های هیرکانی در میراث جهانی یونسکو در شرایط نبرد سیاسی دشواری که کشور با آن روبه روست گامی رو به جلو و بسیار مهم به شمار می رود.

24 مرداد 1398

وزرای انرژی 11 کشور منطقه در تاشکند همکاری در حوزه انرژی را آنالیز می نمایند

نشست وزرای انرژی کشورهای حمایت کننده از برنامه گسترش همکاری های مالی منطقه ای در آسیای مرکزی و همایش سرمایه گذاری انرژی در شهر تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار می گردد.

22 مرداد 1398

ناکس دلیل افزایش اوزون در تهران

رئیس گروه سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه احتراق خودروها و موتورسیکلت ها و نبود کاتالیست مناسب باعث افزایش غلظت گازهای ناکس (اکسیدهای نیتروژن) و در نتیجه غلظت اوزون می گردد، از شهرداری تهران به دلیل عدم تجهیز اتوبوس ها به فیلتر جاذب دوده انتقاد...

22 مرداد 1398

ارائه تسهیلات برای تورهای ارزان

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی معتقد است اگر سفر به وسیله کانال حرفه ای انجام گردد تأثیرات منفی آن به حداقل می رسد و ما شاهد خلاف و هنجارهای اجتماعی نیز نخواهیم بود.

21 مرداد 1398

دیدار با تیم بزرگسالان برای امیدها عالی است، تدارکات تیم خوب است

به گزارش خبرنگاران، حمید استیلی پیرامون برنامه های آینده تیم امید گفت: طبق توافقات اجرا شده با مسئولان فدراسیون فوتبال اردوی آینده تیم امید همزمان با بزرگسالان در تاریخ 19 تیر آغاز می شود و در این اردو یک بازی بسیار خوب و مهم با تیم ملی بزرگسالان خواهیم...

20 مرداد 1398

تهدیدات ارتش ملی لیبی علیه ترکیه جنایت جنگی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی با صدور بیانیه ای به تهدیدات اخیر ارتش ملی لیبی علیه ترکیه واکنش نشان داد.

20 مرداد 1398

محرومیت 15 ساله مدیران فوتسالی!

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مدت اخیر سه رئیس سابق کمیته فوتسال را به مدت 15 سال از فعالیت محروم نموده است.

19 مرداد 1398
تعداد: (163)