نشست چالش های اقتصاد صنعت برق برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع انرژی؛ پیشران اقتصاد ایران 29 بهمن ماه امسال در سالروز ابلاغ سیاست های کلی، توسط شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی برگزار می گردد.

نشست چالش های اقتصاد صنعت برق برگزار می گردد

این همایش سالانه که معتبرترین رویداد اقتصاد مقاومتی در کشور است، توسط شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی با همکاری دیگر نهادها از جمله مجلس و دولت برگزار می شود. دبیرخانه این همایش نیز در مرکز سیاست پژوهی اقتصاد مقاومتی واقع شده است.

همایش سالانه اقتصاد مقاومتی هر ساله در بهمن ماه و در ایام مقارن با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تصویب سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار می شود و طی آن، زمینه برای رصد و پایش اقتصاد مقاومتی در کشور، تقویت پایه های علمی و پژوهشی اقتصاد مقاومتی و ارائه پیشنهادهای عملیاتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور همه فعالان این حوزه فراهم می شود.

5 محور پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

رویکرد این همایش ها سیاست پژوهی و عملیات پژوهی است و هر سال یک موضوع محوری را مدنظر قرار می دهد تا راهکارهای لازم در آن حوزه را با رویکرد مقاوم سازی اقتصاد طرح و آنالیز کند. در امسال موضوع انرژی به عنوان موضوع محوری این همایش قرار گرفته و برای آنالیز آن 5 محور در نظر گرفته شده که ساختار اداره بخش انرژی، انرژی و روابط خارجی، اقتصاد برق، زنجیره تامین صنعت انرژی و زنجیره ارزش نفت و گاز، 5 محور مذکور است.

در این نشست، حقی فام معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و عضو کمیته علمی همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، قاضی زاده رئیس پژوهشگاه نیرو، حیدری مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و تنظیم مقررات بازار آب و برق وزارت نیرو و خوئی مشاور گروه انرژی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به عنوان اعضای اصلی نشست به همراه جمعی از صاحبنظران حوزه انرژی حضور دارند.

حضور در این نشست برای کارشناسان و پژوهشگران و عموم علاقه مندان این حوزه امکانپذیر است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نشست چالش های اقتصاد صنعت برق برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست چالش های اقتصاد صنعت برق برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید