همه اخبار و مقاله ها

سه باشگاه در اندیشه جذب مویزه کین

سه باشگاه از کشورهای مختلف خواستار جذب مهاجم ایتالیایی بانوی پیر هستند.

30 مرداد 1398

انجمن حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی در خراسان جنوبی تشکیل شد

معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی از تشکیل انجمن حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی استان اطلاع داد.

30 مرداد 1398

اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار دهد

خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران گفت: همکاری نهادهای حاکمیتی در موضوع های فرهنگی و اجتماعی و اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار داهد و به موفقیت بیشتر منجر گردد.

30 مرداد 1398

معرفی خوراکی های محلی و خوشمزه اصفهان

شهر اصفهان، سومین شهر بزرگ ایران و یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور بوده که آوازه آن در سراسر جهان پیچیده است. این شهر مکان ها و بناهای تاریخی بسیاری دارد که بعضی از آن ها در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند. در کنار مکان های گردشگری جذاب و دیدنی...

30 مرداد 1398

455 واحد مسکونی بروجرد بر اثر سیلاب آسیب دیده اند

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: 455 واحد مسکونی شهرستان براثر سیلاب آسیب دیده اند.

29 مرداد 1398

مکرون این هفته با روحانی گفت وگو می نماید

رئیس جمهور فرانسه گفت که به منظور کاهش تنش ها قرار است با همتایان ایرانی، روسی و آمریکایی خود گفت وگو کند.

28 مرداد 1398

یک کارشناس مسائل روسیه: ایران می توانست با کارت S 400 بازی کند

یک کارشناس مسائل روسیه با اعتقاد بر این که ایران بعضاً از پیشنهادهای روسیه برای گسترش همکاری ها بین دو کشور و فرصت های که در این زمینه بوجود آمده به خوبی استفاده نکرده است، اعلام کرد: تهران می توانست در ارتباط با مباحث مطرح شده از سوی روسیه در خصوص فروش...

28 مرداد 1398

چادرهای مقوایی قابل بازیافت فراوری شد

به گزارش خبرنگاران، یک شرکت هلندی چادرهایی قابل بازیافت مخصوص فستیوال های مختلف ابداع نموده است. شرکت KarTent چادرهایی از مقوا ابداع نموده است.

27 مرداد 1398

هواوی در آمریکا تعدیل نیرو می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شرکت چینی هواوی تصمیم دارد از تعداد کارمندان خود در ایالات متحده آمریکا بکاهد. این در حالی است که شرکت چینی همچنان درگیر پیامدهای قرار دریافت در فهرست سیاه آمریکا است.

27 مرداد 1398

تساوی بدون گل پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در دیداری تدارکاتی برابر ماشین سازی تبریز به تساوی بدون گل رسید.

26 مرداد 1398

شهر ارواحی که همواره چراغ هایش روشن است!

کیت سالت، شهر ارواحی با خانه های خالی اما چراغ های روشنوقتی به شهر ارواح فکر می کنید احتمالا تصویر خانه های خراب و بدون سقف، پنجره های شکسته و کثیف و کفپوش های پوسیده در ذهنتان تقش می بندد اما در شهر کیت سالت (Kitsault) که در سواحل شمالی شهر بریتیش کلمبیای...

26 مرداد 1398

نحوه صعود فوتبال ساحلی ایران به بازی های جهانی ساحلی قطر

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با توجه به قرار دریافت در رتبه نخست رنکینگ قاره آسیا، به عنوان یکی از سهمیه های این قاره در مسابقات بازی های جهانی ساحلی حضور خواهد داشت.

26 مرداد 1398

ارتباط شورایاری ها تنها به ارتباط ناقص با شهرداری محدود شده است

یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در تدوین اسناد توسعه ای محلات باید به نظر شورایاران و نخبگان محلات توجه ویژه کرد، اضافه کرد: متاسفانه ارتباط شورایاری به ارتباط شهرداری آن هم به صورت ناقص محدود شده است.

25 مرداد 1398

بی اعتنایی به معافیت مالیاتی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی

رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: پرداخت مالیات قانونی را وظیفه عرفی، قانونی و شرعی می دانیم، اما باید به معافیت های مالیاتی این صنف مطابق قانون عمل گردد.

25 مرداد 1398

فروش مهره شطرنج به قیمت 735 هزار پوند!

مهره شطرنج قرون وسطایی که جز اشیای خانه فردی در کشور اسکاتلند بود، با قیمت شگفت انگیز 735 هزار پوند به فروش رسید. این خبر در بخش ارزش مهره شطرنج قرون وسطایی جای گرفته است.

24 مرداد 1398

ثبت جهانی جنگل های هیرکانی گامی بسیار مهم در شرایط نبرد سیاسی

اسلامی گفت: ثبت جهانی جنگل های هیرکانی در میراث جهانی یونسکو در شرایط نبرد سیاسی دشواری که کشور با آن روبه روست گامی رو به جلو و بسیار مهم به شمار می رود.

24 مرداد 1398

یونیورسیاد دانشجویان دنیا؛ تیم تیراندازی تفنگ مردان ایران نقره ای شد

دومین مدال کاروان ایران را تیم تفنگ مردان کشورمان کسب کرد و نایب قهرمان شد.

23 مرداد 1398

گوشی هوشمند پیکسل4 با لنز 16 مگاپیکسلی وارد بازار می گردد؟

گوشی هوشمند پیکسل 4 یکی از امیدهای جدید شرکت گوگل است که قرار است به زودی وارد بازار گردد. در مورد این گوشی هوشمند اطلاعات گسترده ای در دست نیست اما به نظر می رسد این گوشی با لنز 16 مگاپیکسلی وارد بازار می گردد.

23 مرداد 1398

چشمه علی، تفرجگاه تاریخی دامغانی ها

چشمه علی دامغان یکی از اصلی ترین تفرجگاه های این شهر است و میعادگاه خوشگذرانی مردم شهر در روزهای آخر هفته به خصوص در تابستان. در کنار باغی که مردم بساط پیک نیک خودشان را پهن می نمایند، دو بنای تاریخی بسیار کوچک واقع شده است که به دستور دو شاه قاجار در دو...

22 مرداد 1398

وزرای انرژی 11 کشور منطقه در تاشکند همکاری در حوزه انرژی را آنالیز می نمایند

نشست وزرای انرژی کشورهای حمایت کننده از برنامه گسترش همکاری های مالی منطقه ای در آسیای مرکزی و همایش سرمایه گذاری انرژی در شهر تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار می گردد.

22 مرداد 1398
تعداد: (184)